Balíček frekvencí pro vaše vedené meditace

Obsahuje čisté tóny bez hudby

Proč přidat frekvence do vaší vedené meditace?

Solfeggio frekvence a binaurální rytmy (mozkové vlny) vibrují stejnými vlnami jako příroda. V jejich přítomnosti se aktivuje nejvyšší potenciál vašeho klienta a naplno se rozvinou jeho schopnosti. Frekvence mu dopřejí transformaci a pomůžou mu propustit negativní myšlenkové vzorce, programy a bloky.

Vaše vedená meditace se tak stane mnohem účinnější a pravděpodobněji se u klienta odehrají žádoucí proměny a uvědomění.

Jak frekvence fungují?

Frekvence je zvukový tón, který rozechvívá molekuly vzduchu i pevných částic. Jeho vibrace má určitou ryhlost a naše buňky i psychika na to reagují. V určitých rychlostech buňky pracují lépe a v jiných hůře. Jakmile jim pustíme vhodné vlny, začnou rezonovat se zvukem a naladí se do svého přirozeného tempa, ve kterém mohou optimálně fungovat.

Existuje 9 frekvencí (tónů), které mají podle výzkumů na člověka zvláště blahodárný vliv, dokonce mohou
i opravovat poškozené struktury DNA.

A jak fungují binaurální rytmy?

Tyto rytmy mají schopnost naladit náš mozek do určitého stavu vědomí. Jedná se o stavy, ve kterých náš mozek běžně funguje, ale například jen v noci. Delta hladina vědomí je klíčová pro naši regeneraci a spojení s vesmírem. Díky binaurálním rytmům si můžete příznivý vliv této hladiny dopřát svým klientům i přes den díky vaší meditaci.

Anebo díky alfa hladině můžete podpořit klientovu účinnou relaxaci a rozvoj kreativity.

Co obdržíte v balíčku?

 • NEZÁVISLOST
  Už nebudete muset hledat meditační skladby s určitou frekvencí všude možně a doufat, že se vám k tomu snad bude líbit i hudba. Jakmile budete mít Balíček frekvencí, můžete si svobodně vybrat jakoukoli hudbu a jednoduše k ní přidat přesně takovou frekvenci, jaká se vám tam bude hodit
 • 9 ČISTÝCH SOLFEGGIO BLAHODÁRNÝCH FREKVENCÍ BEZ HUDBY (každá má 30 minut)
  174 Hz
  285 Hz
  396 Hz
  417 Hz
  528 Hz
  639 Hz
  741 Hz
  852 Hz
  963 Hz
 • 27 VZÁJEMNÝCH KOMBINACÍ FREKVENCÍ A 3 BINAURÁLNÍCH RYTMŮ BEZ HUDBY (každá frekvence má 30 minut)
  Celkem 27 možností. V přiloženém dokumentu se dozvíte, jak kterou možnost můžete využít. Tyto kombinace jsou hodně jedinečné a nedají se v databankách běžně sehnat. Konkrétně se jedná o hladiny alfa, theta a delta. Každou z těchto hladin jsem zkombinovala s jednotlivými solfeggio frekvencemi.
 • 54 SAMOSTATNÝCH ZVUKŮ PRO POČÁTEK A KONEC KONKRÉTNÍ FREKVENCE (každý má 3 minuty)
  Dopřejte svým klientům pozvolný sestup do určité hladiny. S těmito samostatnými soubory vytvoříte přirozený přechod mezi bdělostí a hlubokými stavy vědomí. Pro klienta to potom nebude takový náraz, jako kdyby se z bdělé hladiny beta musel během vteřiny přeladit například na hladinu delta. A stejně tak na závěr meditace máte k dispozici vzestupné vlny, kdy naopak šetrně pomůžete klientovi procitnout z hlubokého stavu do reality.

Jak připojit frekvence k vaší meditaci?

Frekvence je běžný zvukový soubor jako hudba. Jedná se o jeden tón, který se po celou dobu nemění. Aby to nebylo tak monotónní, spousta tvůrců přidává k frekvenci ještě nějakou běžnou relaxační hudbu, aby to bylo příjemnější na poslech. Frekvenci tedy přidáte ve svém programu k meditaci stejným způsobem jako hudbu. Pokud nemáte zkušenosti s úpravou zvuku a chystáte svou první meditaci, nabízím vám 30% slevu na můj kurz Úprava audia od A do Z, který si můžete dole ve formuláři přikoupit k Balíčku frekvencí.

Názorná video ukázka,
co přesně obdržíte a jak s tím pracovat:

Audio ukázky

Čistá frekvence 528 Hz + delta vlny

Tyto čisté frekvence jsou součástí balíčku.

Frekvence 528 Hz s hudbou + delta vlny

Hudba není součástí balíčku.

BONUS

K nákupu Balíčku frekvencí dostanete přístup do Pohyblivého klubu, kde sdílím zdarma tipy a návody z technického online světa. Řešíme tam videa, audia, databanky, weby a podobně. V tomto klubu dostanete mou podporu.

Jdu do toho a kupuji balíček frekvencí :)

OBSAH:

90 samostatných zvuků frekvencí bez hudby
+ 14 stránkový PDF dokument s podrobným popisem účinků jednotlivých vln

CENA:

790 Kč

Máte-li dotaz, napište :)

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu. Zásady zpracování osobních údajů